Активна понуда

54% попуст за 90 минути КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАРОТ во „ROYAL VIEW“ за ДВАЈЦА во вредност од 1600ден. за само 739ден.

Купи сега за 739 ден.
    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 54%
    • Заштеди 861ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 7

Добивате

* Понудата вклучува користење на: Турска парна сауна, Финска сауна, Топол стол и Џакузи.

* Користењето на услугата е во времетраење од 90мин за двајца


* „Ројал Вју“ Ви нуди вистинска оаза за Вашиот брз секојдневен живот со единствена цел да Ве опушти. Нашите спа и сауна услуги ќе ве обноват и регенерираат, обезбедувајќи ви различни третмани во луксузно уреден простор.

Услови

* ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОНЕСЕТЕ СО СЕБЕ ПЕШКИР, СООДВЕТНА ОБЛЕКА ЗА КАПЕЊЕ И ЧИСТИ ОБУВКИ ЗА ВЛАЖЕН ПОД!

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за максимум две лица истовремено

* Со еден купон можете да ги искористите сите услуги на спа центарот сами или во придружба на уште едно лице

* Работно време: секој ден од 08:00 до 20:30

* СПА Центарот е од отворен тип, не е потребно претходна резервација, максимум капацитети 8 лице истовремено

* Телефон за контакт 046/263-072 или на моб.: 078 263 072

Опис

Дозволете си време за релаксација и вистинско време за задоволство. Единствено во амбиентот на Royal View, уживајте во Турска парна сауна, Финска сауна, Топол стол и современ Џакузи.

Дозволете си време само за себе!

Royal View на Facebook!


54% попуст за 90 минути КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАРОТ во „ROYAL VIEW“ за ДВАЈЦА во вредност од 1600ден. за само 739ден.

Компанија : Royal View

Адреса : Ул. Јане Сандански бр.2

Град : Охрид

http://www.royalview.com.mk