Активна понуда

56% попуст на НАЈЕФИКАСНАТА АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА НА ЦЕЛО ТЕЛО СО АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 349ден. НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Купи сега за 349 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 451ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* НАЈЕФИКАСНАТА АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА НА ЦЕЛО ТЕЛО СО АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ

* Масажа на раце, нозе, стомак и грб во времетраење од 40 мин. изведена од една масерка или 20 мин. изведена со две масерки истовремено.

* ИЗМАЗНЕТЕ ЈА ВАШАТА КОЖА И КАЖЕТЕ МУ ЗБОГУМ НА ЦЕЛУЛИТОТ!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 05.08.2017

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111,077/555-003,072/571-282

Опис

Антицелулитната масажа е најефикасен метод за борба против целулитот. Таа има за цел да ја израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


56% попуст на НАЈЕФИКАСНАТА АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА НА ЦЕЛО ТЕЛО СО АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 349ден. НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/