Активна понуда

51% ПОПУСТ НА „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 3500ДЕН. ЗА САМО 1699ДЕН.

Купи сега за 1699 ден.
    • Вредност 3500ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 1801ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ ЗА БИЛО КОЈА ДОЛЖИНА НА КОСА.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, нијансирајте ја вашата коса вопрекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изглед.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


51% ПОПУСТ НА „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 3500ДЕН. ЗА САМО 1699ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu