Активна понуда

БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ДВАЈЦА ВО CITY PALACE HOTEL: ВИТАМИНСКА САЛАТА, СИРЕЊЕ ВО ФОЛИЈА, МАКАЛО, ПОЛНЕТО ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ТИКВИЧКИ, ДЕСЕРТ И ВИНО ЗА САМО 699ДЕН.

Купи сега за 699 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ВИТАМИНСКА САЛАТА
* СИРЕЊЕ ВО ФОЛИЈА
* ПОЛНЕТО ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ТИКВИЧКИ СО ГАРНИР
* МАКАЛО
* ДЕСЕРТ
* ЧАША ВИНО

Не пропуштајте ја оваа одлична можност, посетете го City Palace Hotel ресторанот и уживајте во прекрасен амбиент, врвно подготвена храна и заносен поглед на Охридското езеро.

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на тел: 046/200-520

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време од 07 до 23ч.

Опис

Посетете го луксузниот City Palace Hotel!

Луксуз, уживање, единствен амбиент и прекрасен поглед на Охридското езеро тоа е синоним за City Palace Hotel.

Ресторанот во склоп на хотелот ви нуди одлична можност да уживате во врвни кулинарски специјалитети. Посетете го ресторанот на City Palace Hotel и искористете ја оваа одлична можност да вкусите прекрасна храна врвно подготвена, неверојатно вкусна и дозволете си вистинско вкусно задоволство!Компанија : City Palace Hotel

Адреса : Кеј Македонија, Бр.31

Град : Охрид

http://citypalacehotel.mk/