Активна понуда

БОГАТО МЕНИ ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА: АПЕРИТИВ, МЕШАНА САЛАТА, ПОРЦИЈА ЗЛАТНА ПАСТРМКА СО ГАРНИР И ЧАША ВИНО ЗА САМО 299ДЕН.

Купи сега за 299 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 15

Добивате

* БОГАТО МЕНИ :
** Еден аперитив по избор
** Мешана салата
** Порција златна пастрмка со гарнир
** Лути пиперчиња
** Чаша вино бело, црвено или розе по избор

Услови

* Задолжителна е претходна резервација

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време oд 08:00 до 00:00 ч.

* Тел за резервација 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Не пропуштајте, посетете го хотел ресторан „АРБЕРИ“, дружете се и во современ амбиент и одлична услуга задоволете го вашиот апатит со богато мени со извонредна вкусна златна пастрмка!

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/