Активна понуда

НЕОДОЛИВО БОГАТО МЕНИ ВО РЕСТОРАН КАНЕО: АПЕРИТИВ, МЕШАНА САЛАТА, ПОЛНЕТ ПИЛЕШКИ СТЕК, ТАРТАР-КОМПИР, ЧАША ВИНО И ДЕСЕРТ ПАЛАЧИНКА ЗА САМО 319ДЕН.

Купи сега за 319 ден.
    • Вредност 540ден.
    • Попуст 41%
    • Заштеди 221ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* АПЕРИТИВ

* СВЕЖА МЕШАНА САЛАТА

* ПОЛНЕТ ПИЛЕШКИ СТЕК

* ТАРТАР-КОМПИР

* ЧАША БЕЛО ВИНО

* ДЕСЕРТ: ПАЛАЧИНКА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 29.12.2017Г.

* Задолжителна е претходна резервација на моб:070/776-837

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

KANEO - Letna Bavcha & Restaurant
Одлична храна и топла атмосфера! Вистинско место за уживање во овие студени денови!

Ве очекуваме оваа зима да бидете дел од нашиот прекрасен амбиент со релаксирачки поглед покрај езеро, вкусна храна и одлично вино...

Ресторан Канео, совршен спој за моменти кои ќе ве натераат да дојдете повторно.Компанија : KANEO - Letna Bavcha & Restaurant

Адреса : Ул. Кочо Рацин бр. 43

Град : Охрид

https://fb.me/kaneo1993/