Активна понуда

ТОП ПОНУДА! ЦЕЗАР САЛАТА + АПЕРИТИВ ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 149ДЕН.

Купи сега за 149 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* ЦЕЗАР САЛАТА + АПЕРИТИВ

Не пропуштајте го ова вкусно задоволство, задоволете го вашиот апетит и уживајте.

Услови

* Задолжителна е претходна резервација

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време oд 08:00 до 00:00 ч.

* Тел за резервација 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Дозволете си извонредно вкусно задоволство! посетете го хотел ресторан „Арбери“ и во современ амбиент и одлична услуга уживајте во неверојатниот вкус на Цезар салата придружена со гратис аперитив.

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/