Активна понуда

31% попуст на ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ РАЦЕ И НОЗЕ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 800ден. за само 549ден.

Купи сега за 549 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 31%
    • Заштеди 251ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛИ РАЦЕ И НОЗЕ СО ЧИСТ ВОСОК ЗА ЕДНА УПОТРЕБА!

* Имајте кадифен и нежна кожа без влакненца!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

Ослободете се од непријатните влакна, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно во сопствената тело.

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N