Активна понуда

ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 1600ДЕН.

Купи сега за 1600 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ - СТРУГА

* ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ – СТРУГА располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан, собите се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Задолжителна е предрезервација и резервација на Тел. 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Вашиот престој во Струга поминете го во Хотел „Арбери“ кој ви нуди удобно сместување одлична вкусна храна во сопствениот ресторан и е оддалечен на само 30м. од плажата.

Не пропуштајте, посетете го овој убав град и уживајте во престојот во Хотел „Арбери“.

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/