Активна понуда

ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА СО ПОЈАДОК ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА ЗА САМО 999ДЕН. ПЛУС ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 20% НА СИТЕ РИБНИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ!

Купи сега за 999 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА СО ПОЈАДОК ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА

* ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 20% НА СИТЕ РИБНИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ!

* Апартманите во Вила Радожда се опремени кабелска-тв, засебно купатило, бесплатен wi-fi интернет и бесплатен паркинг.

* Вила Радожда располага со и сопствен ресторан и летна тераса.

Услови

* ЗА ДА ГО ИСКОРИСТИТЕ ПОПУСТОТ ПОТРЕБНО Е ДА КУПИТЕ МИНИМУМ ДВА КУПОНИ

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи пред-резервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се користат од 10.09.2018 до 15.10.2018

* Задолжителна е пред-резервација и резервација на телефон 070/42-74-74, 071/76-40-13

Опис

Ако сакате вистински одмор со сите удобности кои ги посакувате, тогаш посетете ја Вила Радожда и направете го вистинскиот избор! Вила Радожда е сместена на самиот брег на Охридското езеро, располага со современи апартмани, сопствен ресторан и летна тераса каде ќе бидете одлично услужени со вкусна храна. на вас ви останува само да уживате во прекрасната глетка на синот езеро да уживате во убавата плажа, живописното зајдисонце и прекрасниот пејзаж.

http://www.vilaradozda.com/

Вила Радожда на Facebook!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk