Активна понуда

67% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 399ден.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 67%
    • Заштеди 801ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* Фарбање со италијански фарби

* POST-COLOR третман за фарбана коса

* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ

* Негувајте ја вашата коса, обојте ја во посакуваната боја и освежете го вашиот изглед!


Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерското студио Елит Мари добивате фарбање + POST-COLOR третман за фарбана коса по неверојатен попуст.

Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


67% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 399ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu