Активна понуда

60% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И АМПУЛА INEBRYA SHECARE RECONSTRUCTION во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 500ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 500ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 6

Добивате

* Миење

* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ

* Шишање

* Ампула за реконструкција на оштетена коса од Inebrya


Освежете ја вашата коса и имајте негувана средена коса и совршен изглед.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Шишањето ќе ја освежи вашата коса, ампулата ќе го нахрани влакното, а вие ќе имате негувана, здрава свиленкаста коса и безпрекорен изглед, а сето ова ќе го добиете во фризерското студио Елит Мари по неверојатна цена

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


60% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И АМПУЛА INEBRYA SHECARE RECONSTRUCTION во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 500ден. за само 199ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu