Активна понуда

50% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ во козметички салон BIBA BEAUTY во вредност од 400ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК на природни нокти

Не пропуштајте да го посетите козметички салон BIBA BEAUTY и имајте совршено нокти.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:078/251-692

Опис

Грижете се за изгледот на вашите раце бидејќи тие откриваат многу за вас! Со гел-лак на природните нокти ќе имате модерни и беспрекорно средени нокти.

Козметички салон - BIBA BEAUTY ви нуди: педикир, маникир, гел на природни нокти, парафински третман, ладна и топла депилација, антицелулитни масажи, третмани за лице, пилинг на тело.Компанија : Козметички салон Biba Beauty

Адреса : Ул. Димитар Влахов 20/Апод бутик Белона

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk