Активна понуда

50% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 600ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* Гел-лак на природни нокти

Имајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце долго време да изгледаат заводливо и убаво.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111

Опис

Убавите и негувани нокти се украс на секоја девојка или жена која држи до себе! Наместо обичните неквалитетни лакови употребете ГЕЛ-ЛАК за нокти кои се поквалитетни, потрајни и сјајни како истиот ден кога сте го нанеле.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


50% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ  во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 600ден. за само 299ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/