Активна понуда

40% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ + ДЕПИЛАЦИЈА ВЕЃИ И НАДУСНИЦИ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 650ДЕН. ЗА САМО 390ДЕН.

Купи сега за 390 ден.
    • Вредност 650ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 260ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ + ДЕПИЛАЦИЈА ВЕЃИ И НАДУСНИЦИ

Блеснете со негувани раце, модерни нокти, совршено облекувани веѓи и бидете самоуверени!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 16.02.2020 г.

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Препуштете ја грижата за вашиот совршен изглед и извонреден имиџ на „COSMETIC STUDIO ART“ и блеснете и бидете впечатливи со вашиот сјаен и гламурозен изглед.

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


40% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА ПРИРОДНИ НОКТИ + ДЕПИЛАЦИЈА ВЕЃИ И НАДУСНИЦИ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 650ДЕН. ЗА САМО 390ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/