Активна понуда

31% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ во КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 800ден. за само 550ден.

Купи сега за 550 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 31%
    • Заштеди 250ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК на нокти на раце и нозе

* Модерни, тренди нокти за секоја урбана девојка и жена

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N