Активна понуда

38% ПОПУСТ НА СЕКОЈДНЕВНИ ВИСОКО ИНТЕНЗИВНИ ТРЕНИНЗИ „INSANITY MAX 30“ ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД ЕДЕН МЕСЕЦ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* INSANITY MAX 30 - интензивен тренинг (30мин) за неверојатни резултати

* 5 - 6 дена во неделата

* Програмата трае 2 месеци

* Тренинзите се во групи од 19ч - 19:30ч

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Побрзајте! Обезбедете си место на време, бројот на купони е ограничен.

* Тренингот започнува на 15.04.2019г.

* Резервирајте го вашето место во една од групите од 19ч и 19:30ч на 075-575-465

Опис

Искористете ја оваа одлична понуда, вежбајте, исфрлете ги токсините од телото, постигнете идеална линија и имајте здраво и совршено обликувано тело.


38% ПОПУСТ НА СЕКОЈДНЕВНИ ВИСОКО ИНТЕНЗИВНИ ТРЕНИНЗИ „INSANITY MAX 30“ ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД ЕДЕН МЕСЕЦ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/