Активна понуда

НЕОДОЛИВ СПЕЦИЈАЛИТЕТ! ЈАГУЛА ВО РАДОШКА ТАВА, 0.75Л ВИНО ВРАНЕЦ ИЛИ МУСКАТ, ДАСКА СО МАКАЛА, ГАРНИР, ДОМАШНО ЛЕПЧЕ И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 1450ДЕН.

Купи сега за 1450 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЈАГУЛА ВО РАДОШКА ТАВА (1 килограм)
* 0.75Л ВИНО ВРАНЕЦ ИЛИ МУСКАТ ПО ИЗБОР
* ДАСКА СО МАКАЛА
* ГАРНИР
* ДОМАШНО ЛЕПЧЕ
* ДЕСЕРТ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk