Активна понуда

50% попуст на КЛАСИЧЕН МАНИКИР + ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН ЗА НЕГА И ХИДРАТАЦИЈА НА ДЛАНКИТЕ во КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* Класичен маникир + парафински третман за нега и хидратација на дланките

Овозможете си одлична нега на вашите раце, не пропуштајте да го посетите КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ и имајте совршено негувани раце.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N