Активна понуда

58% попуст на МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 400ден. за само 169ден.

Купи сега за 169 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 231ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 4

Добивате

* МАСАЖА НА ЛИЦЕ

Почувствувајте ја моќта на масажата, дозволете вашето лице да блесне со подмладена, блескава сјајна кожа и убавина.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:077/662-611

Опис

Тајната на убавото лице се состои од постојана нега и грижа за него. Живееме во стресно време и тоа се одразува на изгледот на вашата кожа. Масажата на лицето ќе направи да се чувствувате опуштено, ќе ги измазни борите, ќе го врати тонусот на мускулите и еластичноста и виталноста на вашата кожа, а вие ќе имате блескаво сјајно лице и затегната кожа без бори.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/