Активна понуда

63% ПОПУСТ НА ПИЛИНГ + ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 445ДЕН.

Купи сега за 445 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 755ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ПИЛИНГ + ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Пилингот на кожата на телото преставува третман кој од површинскиот слој ги отстранува мртвите ќелии. Со нивна елиминација се подобрува дишењето на кожата а со тоа се олеснува апсорпцијата на лековитите состојки кои ги нанесуваме на телото. Ако се прави редовно пилингот чисти, хидрира и ѝ дава на кожата свеж изглед ја прави мека и глатка. Кога организмот се ослободува од токсините еден од начините на елиминација е преку кожата. Со пилингот на кожата ние ги елиминираме токсините кои се наоѓаат на површината и го стимулираме растот на новите ќелии. Одржувањето на доброто здравје и изгледот на вашата кожа се многу битни за вашето тело затоа подарете си еден ваков третман и почувствувајте ја умешноста на нашите златни раце. Покрај пилингот следува и масажа на грб и раце така што ефектот ќе биде уште поблаготворен. Останува само да не посетите.

Убедени дека тајната на убавината лежи во хармонијата на внатрешното здравје и надворешниот изглед, ние во „Purity“ сме посветени во обезбедување на незаборавно искуство на нашите клиенти

Подарете и ја на кожата свежината што ја заслужува!

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ви нуди:
* Lifting масажа на лице
* Anti-age третмани
* Мезопорација, дермоабразија, РФ, третман со овошни киселини, хијалуронски третман
* Депилација
* Маникир, педикир, гел лак на нокти
* Надградба на свилени трепки
* Мадеротерапија
* Спортска и медицинска масажа


63% ПОПУСТ НА ПИЛИНГ + ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 445ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/