Активна понуда

ИЗВОНРЕДНО МЕНИ СО ОХРИДСКА ПАСТРМКА ВО РИБЕН РЕСТОРАН „МАРИЈ БЛАЖ“ РАДОЖДА - СТРУГА: АПЕРИТИВ, ШОПСКА САЛАТА, ПОРЦИЈА ОХРИДСКА ПАСТРМКА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 649ДЕН.

Купи сега за 649 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 0

Добивате

** Аперитив: жолта ракија

** Шопска салата

** Макало и Леб

** Порција Охридска пастрмка со гарнир мешан зеленчук

** 0,25л. Вино

** Десерт чоколадна торта или сладолед торта

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 071/61-66-27

* Купоните може да се купуваат и користат до 30.07.2017Г. СЕКОЈ ДЕН ОСВЕН САБОТА И НЕДЕЛА!

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го рибен ресторан „Мариј Блаж“ во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Рибен Ресторан „Мариј Блаж“

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

https://facebook.com/601363530016415/