Активна понуда

НЕОДОЛИВО ВКУСНО МЕНИ ВО РИБЕН РЕСТОРАН „МАРИЈ БЛАЖ“ РАДОЖДА - СТРУГА: АПЕРИТИВ, ШОПСКА САЛАТА, ПОРЦИЈА БЕЛВИЦА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 399ДЕН.

Купи сега за 399 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

** Аперитив: жолта ракија

** Шопска салата

** Макало и Леб

** Порција Белвица со гарнир мешан зеленчук

** Чаша Вино

** Баклава

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 071/61-66-27

* Купоните може да се купуваат и користат до 29.07.2018Г.

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го рибен ресторан „Мариј Блаж“ во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Рибен Ресторан „Мариј Блаж“

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

https://facebook.com/601363530016415/