Активна понуда

МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА: ДОМАШЕН КОЛБАС, СВИНСКО МЕСО, ПИЛЕШКИ СТЕК + ГАРНИР ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД ВО „VILLA MINAMI“ ГОРНО КОЊСКО ЗА САМО 299ДЕН.

Купи сега за 299 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 49

Добивате

НОВА НЕОДОЛИВА ГУРМАНСКА ПОНУДА ЗА ДВАЈЦА ВО VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД!

* МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА:
** ДОМАШЕН КОЛБАС
** СВИНСКО МЕСО
** ПИЛЕШКИ СТЕК
** ГАРНИР: ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД

Услови

* Купонот важи за во Villa Minami (не важи за "носење")

* Задолжителна е претходна резервација пред посета на вилата на моб.: 076/900-007, 076/900-008

Опис

Villa MINAMI е гостинска кука и се наоѓа во селото Коњско во националниот парк Галичица на 1100 м.н.в. Вилата од центарот на Охрид е оддалечена 11 км или 3км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големите распространи ливади, збогатена со единствен прекрасен поглед на целото езеро. Уживајќи во мирот, тишината и звукот на птиците, тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок. Исто така располагаме со 3 соби по 2 дупли кревети за спиење сите со поглед кон езерото и планината и голема дневна соба со традиционален ентериер. За целата посета да биде уште подобра во близина на вилата се наоѓа црква изградена во 1921год старо село со стари куки уште од далечната 1920, место каде што можете да ги направите вашите прекрасни фотографии.

Villa Minami на Facebook!


МЕШАН РАЖНИЧ ЗА ДВАЈЦА: ДОМАШЕН КОЛБАС, СВИНСКО МЕСО, ПИЛЕШКИ СТЕК + ГАРНИР ОРИЗ, КОМПИР, СВЕЖИ ПЕЧУРКИ, ДОМАТ, КРАСТАВИЦА И КРОМИД ВО „VILLA MINAMI“ ГОРНО КОЊСКО ЗА САМО 299ДЕН.

Компанија : Villa Minami

Адреса : с. Горно Коњско

Град : Охрид

http://villaminami.com/