Активна понуда

21% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ + МАСКА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 3300ДЕН. ЗА САМО 2600ДЕН.

Купи сега за 2600 ден.
    • Вредност 3300ден.
    • Попуст 21%
    • Заштеди 700ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ (10 X 30 МИНУТНИ)
* МАСКА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ

Имајте мазна и нежна кожа и изгледајте беспрекорно.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни третмани кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа.


Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


21% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ + МАСКА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 3300ДЕН. ЗА САМО 2600ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9