Активна понуда

33% ПОПУСТ НА ПАКЕТ ОД ШЕСТ ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ ОД „DR. TEMT SKIN CARE“ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 6000ДЕН. ЗА САМО 3999ДЕН.

Купи сега за 3999 ден.
    • Вредност 6000ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 2001ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ ОД 6 ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ ОД „DR. TEMT SKIN CARE“

AHA ( Alpha hydroxy acid ) GLYCOCID овошни киселини третманите од „DR. TEMT SKIN CARE“ се наменети за брзо длабинско чистење на кожата и успешно отстранување на пигментација, лузни, брчки и проширени пори.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се искористат до 31.12.2017

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

Третманите со овошни киселини на „DR. TEMT SKIN CARE“ ќе ви овозможат да ги решите проблемите со вашата кожа, ќе ги отстранат пегите и флеките од вашето лице, ќе ви овозможат обезмастување, ревитализација и подмладување на вашата кожа, а со тоа ќе имате блескава, нежна и сјајна кожа.

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N