Активна понуда

50% попуст на ПАКЕТ 3 ПРОФЕСИОНАЛНИ ТРЕТМАНИ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА И СТИМУЛИРАЊЕ НА РАСТОТ НА ВЛАКНОТО во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2700ден. за само 1349ден.

Купи сега за 1349 ден.
    • Вредност 2700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1351ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 3 ТРЕТМАНИ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА И СТИМУЛИРАЊЕ НА РАСТОТ НА ВЛАКНОТО

** Пилинг на скалпот
** Миење со „ Semi di Lino Energize Shampoo “ против опаѓање и стимулирање на раст на влакното
** Нанесување на ампула „ Semi Di Lino Renew Energizing Lotion“ за спречување на пад на влакното и стимулирање на побрз Раст на влакното
** Право фенирање

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

ПАКЕТ 3 ТРЕТМАНИ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА И СТИМУЛИРАЊЕ НА РАСТОТ НА ВЛАКНОТО

ПОТРЕБНИ СЕ ШЕСТ ДО ОСУМ ТРЕТМАНИ ЗА ДА ПОСТИГНУВАЊЕ НА ОПСУКАНИОТ ЕФЕКТ ОД ТРЕТМАНИТЕ


Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на ПАКЕТ 3 ПРОФЕСИОНАЛНИ ТРЕТМАНИ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА И СТИМУЛИРАЊЕ НА РАСТОТ НА ВЛАКНОТО во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2700ден. за само 1349ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu