Активна понуда

50% попуст на ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК

Подарете им на стапалата педикир третман со трајно лакирање, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111

Опис

Посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман со трајно лакирање и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


50% попуст на ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/