Активна понуда

40% попуст на СПА ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК НА НОЗЕ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ во вредност од 1000ден. за само 600ден.

Купи сега за 600 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 400ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* СПА ПЕДИКИР + ГЕЛ-ЛАК НА НОЗЕ

Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

Посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N