Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА ПО ИЗБОР ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 240ДЕН. ЗА САМО 120ДЕН.

Купи сега за 120 ден.
    • Вредност 240ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 120ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 80

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА ПО ИЗБОР

Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, вкусите неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 31.05.2018 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусна пица КАПРИЧИОЗА ИЛИ ПАСТРМАЈЛИЈА и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/