Активна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА! ИЗБЕРЕТЕ ПИЦА СО ПИЛЕШКА ШУНКА, ПИЦА НАПОЛИТАНА ИЛИ ПОРЦИЈА ПИЛЕШКИ ПРСТИ ВО LOUNGE BAR „ВЛАХОВ 52“ ЗА САМО 100ДЕН.

Купи сега за 100 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 28

Добивате

* ПО ИЗБОР: ПИЦА СО ПИЛЕШКА ШУНКА, ПИЦА НАПОЛИТАНА ИЛИ ПОРЦИЈА ПИЛЕШКИ ПРСТИ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 31.01.2018г. од Понеделник до Сабота од 09 до 21ч.

* Купоните не може да се користат во Недела.

* Купонот важи за во LOUNGE BAR „ВЛАХОВ 52“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Посетете го LOUNGE BAR ВЛАХОВ 52 и во пријатна атмосфера уживајте во вкусното и разновидно мени кое ви го нуди!

LOUNG BAR ВЛАХОВ 52-е сместен на одлична и фреквентна локација во градот и е идеално место за вашите роденденски забави и други пригоди.

Не пропуштајте ја оваа идеална понуда и уживајте во топлата и пријатна атмосфера, вкусната храна и поминете незаборавни и пријатни мигови.


НЕОДОЛИВА ПОНУДА! ИЗБЕРЕТЕ ПИЦА СО ПИЛЕШКА ШУНКА, ПИЦА НАПОЛИТАНА ИЛИ ПОРЦИЈА ПИЛЕШКИ ПРСТИ ВО LOUNGE BAR „ВЛАХОВ 52“ ЗА САМО 100ДЕН.

Компанија : Lounge Bar "Влахов 52"

Адреса : Ул. Димитар Влахов бр. 52

Град : Охрид

https://goo.gl/V9McUJ