Активна понуда

ПИЛЕШКА ТАВА СО КАШКАВАЛ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО РЕСТОРАН ДВА БИСЕРА - ЛАГАДИН ЗА САМО 899ДЕН.

Купи сега за 899 ден.
    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 36%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ПИЛЕШКА ТАВА СО КАШКАВАЛ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА

* Не пропуштајте, уживајте во неодоливо вкусниот специјалитет пилешка тава со кашкавал, прекрасниот поглед кон Охридското езеро во ресторан „ДВА БИСЕРА“ - Лагадин.

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ СЕКОЈ ДЕН ОСВЕН 8-МИ МАРТ 2019Г.

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во Ресторан Два Бисера (не важи за "носење")

* Работно време: секој ден од 07 до 23ч

* Задолжителна е претходна резервација
Тел.:046/285-920
Моб.:076/280-900

Опис

Хотелот „Два Бисера“ е надалеку познат по својата кујна, која како своевидно царство на вкусовите ви ги нуди своите домашни и интернационални специјалитети.

Ресторанот располага со 40 седишта и 90 седишта на отворената тераса.

Бројните пофалби од страна на нашите ценети гости, посебниот пристап на нашите кулинарски виртуози кон секој спремен оброк како и вниманието и професионалноста при служење на ресторантскиот персонал, ни даваат за право да се препорачаме кај вас и да ве поканиме и вие да го вкусите тоа задоволство кое ретко каде се сретнува.

Тука можете да ги пробате највкусните специјалитети, скара и јадења од слатководна риба, а посебна препорака е да го почнете денот со нашата надалеку позната рибина чорба.

Ќе ни биде особена чест, ако ни ја доверите организацијата и на вашите деловни или семејни свечености.


ПИЛЕШКА ТАВА СО КАШКАВАЛ ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО РЕСТОРАН ДВА БИСЕРА - ЛАГАДИН ЗА САМО 899ДЕН.

Компанија : Ресторан Два Бисери

Адреса : Населба Лагадин

Град : Охрид

http://www.hoteldvabisera.com.mk/