Активна понуда

ПРЕДНОВОГОДИШНО МЕНИ СО НЕОГРАНИЧЕН ПИЈАЛАК ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 599ДЕН.

Купи сега за 599 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПРЕДЈАДЕЊЕ
** ЛАДНА ЗАКУСКА "АЛА АРБЕРИ"
* САЛАТА
** МЕШАНА СВЕЖА САЛАТА
* ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ
** ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ПЕЧУРКИ
** ШАРСКА ПЛЕСКАВИЦА
* ГАРНИР
** РИЗИ-БИЗИ
** ПЕКАРСКИ КОМПИР
** ЗЛАТНА МЕШАВИНА
** МАКАЛО
** ЧОРБАЏИСКИ ЛУТИ ПИПЕРКИ
* ДЕСЕРТ
** ПАРЧЕ ТОРТА
* НЕОГРАНИЧЕН ПИЈАЛАК: УЗО, ПЕЛИНКОВАЦ, РАКИЈА, КОЊАК, МАСТИКА, ВОТКА...ПИВО МАКЕДОНСКО ТОЧЕНО, ПИВО СКОПСКО, ПИВО ЗЛАТЕН ДАБ, ВИНО НАЛИВНО БЕЛО, ЦРВЕНО, РОЗЕ, КОКА КОЛА, ФАНТА, НЕГАЗИРАН СОК, КИСЕЛА ВОДА
* МУЗИКА ВО ЖИВО

Услови

* Задолжителна е претходна резервација

* Купоните може да се купуваат и користат до 31.12.2017Г. од 19:00 до 24:00 часот

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време oд 08:00 до 00:00 ч.

* Тел за резервација 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Сакате пријатно поминати мигови во удобен амбиент и извонредно вкусна храна! Тогаш направете го правиот избор, постете го хотел ресторан „Арбери“ и прославете ги предновогодишните празници со вистинско кулинарско уживање придружено со одлична музика и гарантирана забава.

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/