Активна понуда

ТОП ПОНУДА! СЕЛСКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА, ШОПСКА САЛАТА И ЧЕТИРИ АПЕРИТИВИ ВО РЕСТОРАН СТАНИЦА ОАЗА - СТРУГА ЗА САМО 899ДЕН.

Купи сега за 899 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* СЕЛСКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА

* ШОПСКА САЛАТА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА

* 4 АПЕРИТИВИ

Услови

* Купонот можете да го искористите без претходна резервација

* Купонот важи за во ресторан Станица Оаза (не важи за „носење“)

* Купонот може да се користи секој ден од 09 - 18 часот

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе или за пријатели

* Понудата важи до 20.12.2017

* Телефон за контакт: 077/766-733

Опис

Ресторан Станица Оаза, Струга е место за вистинските гурмани, за сите оние кои сакаат да уживаат во релаксирачкиот ентериер и да патуваат во светот на вкусовите.

Посетете не или подарете некому пријатно изненадување!Компанија : Станица Оаза

Адреса : Ул. Пабло Неруда бр. 21

Град : Струга

https://www.facebook.com/stanicaoaza/