Активна понуда

ТОП ПОНУДА! РИБНА ЧОРБА ОД ОХРИДСКИ КРАП СО ИКРА, МАКАЛО И ЛЕПЧЕ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 99ДЕН.

Купи сега за 99 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 0

Добивате

** РИБНА ЧОРБА ОД ОХРИДСКИ КРАП СО ИКРА, МАКАЛО И ЛЕПЧЕ

Не пропуштајте, посетете ja ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА вкусете одлична рибна чорба и уживајте!

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Купоните може да се купуваат и користат до 31.08.2017Г.

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени.

За совршен почеток на вашиот ден или идеален оброк во секој период од денот, задоволат вашиот апетит и вкус со одлична рибна чорба и уживајте!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk