Активна понуда

50% попуст на ШАТИРАЊЕ НА КОСА СО КАПА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО „LIFESTYLE“ во вредност од 2000ден. за само 1000ден.

Купи сега за 1000 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1000ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ШАТИРАЊЕ НА КОСА СО КАПА:
** Миење
** Шатирање
** Шишање
** Ампула за заштита
** Право фенирање

Имајте нов имиџ! Шатираната коса е модерна, изгледа заводливо и интересно и ве прави да изгледате прекрасно.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 071/359-884

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, шатирајте ја вашата коса во прекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изглед.


Фризерско студио „Life Style“ на Facebook!Компанија : Фризерско студио „LIFESTYLE“

Адреса : Ул. Васил Главинов бр. 181/4

Град : Охрид

https://goo.gl/8R1SQa