Активна понуда

НЕОДОЛИВО! ПОРЦИЈА СВЕЖИ МОРСКИ РАКЧИЊА, МЕШАНА САЛАТА, МАКАЛО, ВИНО И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА ЗА САМО 690ДЕН.

Купи сега за 690 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 0

Добивате

** Мешана салата

** Макало, леб

** Порција свежи морски ракчиња

** Чаша вино мускат или вранец

** Десерт

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Купоните може да се купуваат и користат до 31.08.2017Г.

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусни морски ракчиња, мешана салата, десерт и вино и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk