Активна понуда

63% попуст на ТРЕТМАН ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА КОСА LISAP ULTIMATE ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО „LIFESTYLE“ во вредност од 4000ден. за само 1500ден.

Купи сега за 1500 ден.
    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 2500ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА КОСА LISAP ULTIMATE:
** Миење
** Третман
** Фенирање
** Пеглање
** Ампула за заштита

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 071/359-884

Опис

Не пропуштајте ја оваа извонредна можност, посетете го фризерско студио „LIFESTYLE“ подарете и на косата третман за исправување и имајте свилена, права, блескаво сјајна и негувана коса.


Фризерско студио „Life Style“ на Facebook!Компанија : Фризерско студио „LIFESTYLE“

Адреса : Ул. Васил Главинов бр. 181/4

Град : Охрид

https://goo.gl/8R1SQa