Активна понуда

63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА „DIKSON LUXURY CAVIAR“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Третман за коса „DIKSON LUXURY CAVIAR“

Првиот третман кој во себе содржи кавијар олигопептиди и екстракт од морската алга Fucus Vesicolosus и кој не содржи силикон и парабен.

Третманот ја заштитува, обновува и подмладува косата и ја прави нежна свиленкаста и сјајна.

Услови

* Купоните може да искористат до 31.05.2018г.

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Третманот се состои од
* Нанесување на Caviar Luxury шампон
* Нанесување на Caviar Luxury Concentrated Fluid и Caviar Luxury Revitalizing Cream - дејствување 10 мин.
* Нанесување на Caviar Luxury Revitalizing Bi - Phase Serum
* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ


63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА „DIKSON LUXURY CAVIAR“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu