Активна понуда

53% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА „INEBRYA KARYN“ ЗА РЕСТРУКТУРИРАЊЕ И ОБНОВА НА ТРЕТИРАН КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Купи сега за 699 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 53%
    • Заштеди 801ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА INEBRYA KARYN ЗА РЕСТРУКТУРИРАЊЕ СО ОБНОВУВАЧКО ДЕЈСТВО И ВИСОК СЈАЈ!

* НЕ СОДРЖИ СУЛФАТ, ПАРАБЕН, ПАРАФИН И СИЛИКОН. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН.

* ТРИ АМПУЛИ ВО ЕДЕН ТРЕТМАН!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

INEBRYA KARYN
1.ТРЕТМАНСКИ АМПУЛИ ЗА БОЕНА КОСА 12X16мл.
-Третман за боена коса со хидратантно и заштитно дејство на козметичката боја. Се користи во комбинација со протеински појачувач (protein repair booster).

2.ТРЕТМАНСКИ АМПУЛИ ЗА БЛАНШИРАНА КОСА 12X16мл.
-Третман за бланширана коса со хидратантно и заштитно дејство на хемиски осветлената коса. Се користи во комбинација со протеински појачувач (protein repair booster).

3.ПРОТЕИНСКИ ПОЈАЧУВАЧ ЗА ОБНОВУВАЊЕ НА КОСА 12X14мл.
-Третман кој ја обновува косата,збогатен со протеини.Се употребува исклучително со третманските ампули за бланширана и боена коса.Го појачува дејството на ампулите и го прави третманот длабински и подолготраен.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


53% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА „INEBRYA KARYN“ ЗА РЕСТРУКТУРИРАЊЕ И ОБНОВА НА ТРЕТИРАН КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu