Активна понуда

40% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ОД „WELLA PROFESSIONALS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA ВО ВРЕДНОСТ ОД 500ДЕН. ЗА САМО 299ДЕН.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 500ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА ОД „WELLA PROFESSIONALS“:

* МИЕЊЕ СО WELLA ШАМПОН + МАСКА ОД WELLA + ЛОСИОН ЗА ВОЛУМЕН И РАСТ НА КОСАТА +КАПКИ ОД WELLA + ФЕНИРАЊЕ

Не пропуштајте ја оваа извонредна можност, подарете и на косата третман и имајте свилена, блескаво сјајна негувана коса.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111

Опис

Вашата коса е вашиот украс на главата! Не дозволувајте вашата оштетена коса да го наруши вашиот изглед. Подарете и на косата третман кој даблински ќе го нахрани влакното а вие ќе имате прекрасна сјајна и негована коса.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


40% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ОД „WELLA PROFESSIONALS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA ВО ВРЕДНОСТ ОД 500ДЕН. ЗА САМО 299ДЕН.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/