Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ОД „AFRODITA COSMETICS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 399ден.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 5

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ СО ПРЕПАРАТИ ОД „AFRODITA COSMETICS“

* ЧИСТЕЊЕ, ПИЛИНГ, МАСКА И КРЕМ

* Подарете и на кожата интензивна и ефикасна нега и блеснете со свежо, нежно, витално и младешко лице.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111

Опис

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ОД „AFRODITA COSMETICS“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA во вредност од 800ден. за само 399ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/