Активна понуда

63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА SEMI DI LINO DIAMANTE ALFAPARF MILANO ЗА БЛЕСКАВ СЈАЈ НА ПРИРОДНО И ТРЕТИРАНО ВЛАКНО ВО фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Третман за коса од новата линија третмани на „Alfaparf Milano“:

** Semi di Lino Diamante– за висок сјај на нормална коса

Подарете и на косата луксузни третмани, веднаш видливи и долготрајни резултати!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Откријте ги ексклузивните и уникатни третмани на ALFAPARF Milano. Специфични предлози за уникатност на секоја жена и нејзината коса.

Гарантирано и ја враќаат на косата нејзината природна убавина без разлика на моментална состојба.

На 80% од жените им е потребен специфичен интензивен третман за нејзината коса…

Semi di Lino Diamante – Третман за висок сјај на нормална коса
* Кажете и збогум на косата без сјај. со нанесување на влажна коса за исклучителен сјај.
* Нема повеќе чворови. со нанесување пред четкање и со помош на расплеткувачкото дејство на производот, кажете збогум на напорниот проблем со чворовите во косата.
* Лесно фенирање. Пред фенирање, со нанесување по должината или само на врвовите, за да го олесните сушењето и да добиете комплетно нов резултат.
* Совршенство секој ден. со нанесување по должината и врвовите во било кој период од денот, за да ја победите влагата и да го пролонгирате ефектот од фенирањето.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА SEMI DI LINO DIAMANTE ALFAPARF MILANO ЗА БЛЕСКАВ СЈАЈ НА ПРИРОДНО И ТРЕТИРАНО ВЛАКНО ВО фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu