Активна понуда

63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА SEMI DI LINO MOISTURE ALFAPARF MILANO ХИДРАТАЦИЈА НА СУВО ВЛАКНО ВО фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Третман за коса од новата линија третмани на „Alfaparf Milano“:

** Semi di Lino Moisture - за хидратација на сува коса

Подарете и на косата луксузни третмани, веднаш видливи и долготрајни резултати!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Откријте ги ексклузивните и уникатни третмани на ALFAPARF Milano. Специфични предлози за уникатност на секоја жена и нејзината коса.

Гарантирано и ја враќаат на косата нејзината природна убавина без разлика на моментална состојба.

На 80% од жените им е потребен специфичен интензивен третман за нејзината коса…

Semi di Lino Moisture – Третман за хидратација на сува коса
Производи наменети за сува коса, на која и треба специфичен третман за расплеткување и враќање на природната мекост.

Nutri Sugars делуваат како липиден цемент, во средниот слој на влакното, за обнова на природната количина на влажност.
Комбинацијата со Shine Fix Complex комплетно ги затвора кутикулите, ја врака косата во оптимална состојба, за исклучителен сјај.
Color Fix Complex го заштитува и долготрајно го појачува сјајот и интензитетот на бојата.

Во комбинација со вода, микромолекулите добиени од медот, ја задржуваат влажноста внатре во влакното и интензивно ја хидрираат и ја прихрануваат.

Карактеристики
Комплетна „терапија“ за прихранување на косата. за кратко време косата е прихранета и хидрирана.
Штом се добие посакуваниот резултат, Diamond линијата одлично ќе ја надополни убавината на косата.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


63% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА SEMI DI LINO MOISTURE ALFAPARF MILANO ХИДРАТАЦИЈА НА СУВО ВЛАКНО ВО фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu