Активна понуда

33% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ АКНИ ОД „DR. TEMT SKIN CARE“ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ АКНИ ОД „DR. TEMT SKIN CARE“

* Чистење, стискање, пилинг , маска и крем

Освежете го вашето лице, блеснете со чисто нежно младешко лице и совршен тен!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се искористат до 31.12.2017

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

DR. TEMT SKIN CARE има развиено посебен третман кој ја третира мрсната кожа со проширени пори и склона кон акни при што успепешно го решава овој проблем кај кожата. Овај тип на кожа се третира со посебна линија производи кои делуват антисептично, антисабороично и антибактериски при што се смирува црвенилото, акните оздравуваат, а кожата се нормализира.

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N