Активна понуда

50% попуст на ТРЕТМАН ЗА ЗАШТИТА И ОБНОВА НА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО „LIFESTYLE“ во вредност од 800ден. за само 400ден.

Купи сега за 400 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 400ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* „HAIRLIGHT“ ТРЕТМАН ЗА ЗАШТИТА И ОБНОВА НА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА:
** Миење со шампон за заштита
** Маска за обнова
** Ампула за влажност и обнова
** Серум против испукани врвови
** Миење и право фенирање

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 071/359-884

Опис

Вашата коса е вашиот украс на главата! Не дозволувајте вашата оштетена коса да го наруши вашиот изглед. Подарете и на косата за заштита и обнова на сува и оштетена коса кој даблински ќе го нахрани влакното а вие ќе имате прекрасна сјајна и негувана коса.


Фризерско студио „Life Style“ на Facebook!Компанија : Фризерско студио „LIFESTYLE“

Адреса : Ул. Васил Главинов бр. 181/4

Град : Охрид

https://goo.gl/8R1SQa