Активна понуда

50% попуст на ДВОЧАСОВНА ТУРА СО ЕДРИЛИЦА НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ + ГРАТИС ПИЈАЛАК ОД АКВАТИКА ЈАХТИНГ во вредност од 1500ден. за само 750ден.

Купи сега за 750 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 750ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 7

Добивате

* ДВОЧАСОВНА ТУРА СО ЕДРИЛИЦА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ

* ГРАТИС ЕДЕН ПИЈАЛАК ПО ИЗБОР

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се користат од 10.06.2017г. до 15.10.2017г.

* Задолжителна е претходна резервација

* Телефон за контакт и закажување 078/472-482

Опис

Не пропуштајте да доживеете едно ново не секојдневно, прекрасно искуство и да уживајте во едрење по водите на Охридското езеро!

Во придружба на искусен скипер едрите и уживајте во пријатниот ветар, мирисот на водата, убавините на езерото, опуштете се и оставете адреналинот да ве понесе истовремено научете ги основните правила во едрењето и нека сите овие мигови во останата во незаборавно сеќавање!Компанија : Акватика Јахтинг

Адреса : ул. Наум Охридски 10д, комплекс Горица

Град : Охрид

http://aquatica.mk/