Активна понуда

ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 10% ПОПУСТ НА КВАЛИТЕТНА ПВЦ ДОГРАМА ПО МЕРКА ОД КЕМПЛАСТ ДООЕЛ СТРУГА

Вредносен купон 99 ден.
    • Вредност 99ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* 10% ПОПУСТ НА КВАЛИТЕТНА ПВЦ ДОГРАМА ПО МЕРКА ОД КЕМПЛАСТ ДООЕЛ СТРУГА

Услови

* За да го добиете попустот задолжително е да купите купон

* Еден купон важи за едно пазарување без разлика на бројот на купени артикли

* Купоните не може да се комбинираат за да се добие поголем попуст!

* Задолжително приложете го кодот од купонот за да го добиете попустот.

* Купоните може да се купуваат и користат до 24.12.2017г.

* Телефон за контакт: 070/385-597

Опис

Предновогодишен попуст! Припремете се за студот, дочекајте ја зимата подготвени во вашиот топол дом! КЕМПЛАСТ ПВЦ веќе 25 години е докажан лидер во производство на квалитетна ПВЦ алуминиумска дограма како и мебел по мерка . Ваше е да не побарате, ние ќе се погрижиме за топлината и комфорот во вашиот дом!Компанија : КЕМПЛАСТ ДООЕЛ

Адреса : Дебарски пат бб

Град : Струга

http://kemplast.com.mk/