Активна понуда

ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 15% ПОПУСТ НА РЕСТОРАНСКИ УСЛУГИ ИЛИ ТУРИ СО АТВ МОТОРИ ВО КОМПЛЕКС МИНАМИ - ГОРНО КОЊСКО - ОХРИД

Вредносен купон 99 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 12

Добивате

ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 15% ПОПУСТ НА РЕСТОРАНСКИ УСЛУГИ ИЛИ ТУРИ СО АТВ МОТОРИ ВО КОМПЛЕКС МИНАМИ - ГОРНО КОЊСКО - ОХРИД

Услови

* ЗАДОЛЖИТЕЛНА Е ПРЕД-РЕЗЕРВАЦИЈА (ТЕЛЕФОНСКИ) ЗА ТЕРМИН

* ПО КУПУВАЊЕТО ТРЕБА ДА СЕ НАПРАВИ РЕЗЕРВАЦИЈА СО КОДОТ ОД КУПОНОТ ПРЕД ПОСЕТА НА КОМПЛЕКСОТ

* ТЕЛЕФОНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА - РЕСТОРАН:076-900-007, АТВ ТУРИ:078-992-992

* ЗА ТУРИТЕ СО АТВ МОТОРИ: ЗАДОЛЖИТЕЛНА Е ВАЖЕЧКА ДОЗВОЛА Б КАТЕГОРИЈА, ТУРАТА ВАЖИ ЗА ЛИЦА СО И НАД 18 ГОДИНИ.

* СЕКОЈ КУПОН-ВРЕДНОСЕН ВАУЧЕР ВАЖИ ЗА ПОПУСТ НА ЕДНА УСЛУГА.

* КУПОНИТЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ ЗА СЕ ДА ДОБИ ПОГОЛЕМ ПОПУСТ ИЛИ СО ДРУГИ АКЦИИ ИЛИ ПОПУСТИ

Опис

OHRID QUAD RENT
Не пропуштајте да доживеете едно ново несекојдневно, прекрасно искуство и да уживајте во АТВ тура во националниот парк Галичица на 1100 метри надморска височина и уживајте во чистиот воздух, адреналинското искуство со незаборавен поглед на Охридкото езеро!

OHRID Quad Rent ATV Adrenaline на Facebook!

Kompleks Minami е гостинска кука и се наоѓа во селото Коњско во националниот парк Галичица на 1100 м.н.в. Вилата од центарот на Охрид е оддалечена 11 км или 3км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големите распространи ливади, збогатена со единствен прекрасен поглед на целото езеро. Уживајќи во мирот, тишината и звукот на птиците, тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок. Исто така располагаме со 3 соби по 2 дупли кревети за спиење сите со поглед кон езерото и планината и голема дневна соба со традиционален ентериер. За целата посета да биде уште подобра во близина на вилата се наоѓа црква изградена во 1921год старо село со стари куки уште од далечната 1920, место каде што можете да ги направите вашите прекрасни фотографии.

Kompleks Minami на Facebook!


ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 15% ПОПУСТ НА РЕСТОРАНСКИ УСЛУГИ ИЛИ ТУРИ СО АТВ МОТОРИ ВО КОМПЛЕКС МИНАМИ - ГОРНО КОЊСКО - ОХРИД

Компанија : Комплекс Минами

Адреса : с. Горно Коњско

Град : Охрид

http://kompleksminami.com/