Активна понуда

50% попуст на 30 минутна ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА во салон за масажа „ARNIKA“ во вредност од 700ден. за само 349ден.

Купи сега за 349 ден.
    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 5

Добивате

* 30 минутна масажа на грб или нозе по ваш избор изведена од професионален масер

* Со купување на ДВА КУПОНИ добивате можност користење на една RELAX МАСАЖА или Медицинска Масжа во времетраење од 60 МИНУТИ на цело тело.


Опуштете се, дозволете си себе си парцијална масажа, ослободете се од напнатоста и стресот и уживајте.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 15:00 и од 18:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/442-525

Опис

Одлична можност да го посетите салонот за масажа „ARNIKA“ и да се препуштите на релкас масажа! Масажата ќе ја зголеми циркулацијата на крвта, а со тоа ќе ве ослободи од напнатоста и болката во мускулите и ќе ви помогне да ја вратите позитивната енергија во вашето тело. Не пропуштајте ја оваа прилика, овозможете си релакс масажа и уживајте во пријатното чувство и позитивниот ефект на масажата врз вашето теоло.


50% попуст на 30 минутна ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА во салон за масажа „ARNIKA“ во вредност од 700ден. за само 349ден.

Компанија : Салон за масажа „ARNIKA“

Адреса : Ул. Абас Емин бр. 13

Град : Охрид

http://kelepur.mk